Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházba 1 napos műtétre kell...

Kórházba 1 napos műtétre kell vinni valamit? Pizsamát, ilyeneket kell?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz egy 1 napos műtétem(urológiai, fitymafék átvágás), 5 perc szerintem az egész, utána el is engednek, de kell az ilyenekhez pizsama/papucs, meg egyébként miben szokták műteni az embereket vagy pizsamában csak akkor vannak, ha benn fekszenek? Lehet le is fognak szíjazni. :S
2010. szept. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

biztos ami biztos vigyél pizsit, bár a műtőbe biztos csak az intézeti pizsibe engednek (vagy abba se :))

azért biztos ami biztos készülj úgy, mintha benn kellene maradnod egy napot.. sose tudni. :)

2010. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nekem egynapos fejműtétem volt, egy órás de ott adtak a műtőben steril cuccot, azt az előtérben át kellett venni, szerintem neked sem lesz szükséged rá. És ne félj, nem fog fájni , érzéstelenítenek.
2010. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem nem kell benn maradnom meg fájni se fog remélhetőleg.
2010. szept. 29. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a műtétem volt,rögtön elengedtek kötözés után.
2010. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vittem végül semmit és nem is kellett, ők sem adtak rám semmit, a derekam köré kellett tekernem egy zöld lepedőszerűséget, amit a műtőasztalon levettek, a felső maradhatott is rajtam(ing volt rajtam).
2010. okt. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!