Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha valaki nyugtató...

Mi történik ha valaki nyugtatóra vagy altatóra iszik alkoholt? (pálinkát, sört, bort)

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom felerősítik egymás hatását.
2010. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából mostanában elég rosszul alszok, és arra gondoltam, hogy ma este beveszek egy altató de holnap buliba megyek és ott szinte 100 %, hogy inni fogok. Szerintetek nem lesz baj belőle?
2010. szept. 29. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Így nem lesz belőle baj, ha 1 nap eltérés van a gyógyszer és az alkohol között.
2010. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha nem telik el egy nap akkor abba bele is lehet halni?
2010. szept. 29. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:

belehalni nem jellemző, bár attól függ milyen nyugtató.

a baj, hogy baromi gyorsan épít ki függőséget az együttes hatás, és onnantól külön már sem a pia, sem a gyógyszer nem hat.

2010. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írja, kiegésztve azzal, hogy módosult tudatállapotot hoz létre, amiben olyan dolgokat tehetsz meg, amit józanul eszedbe sem jutna és sokszor nem is emlékszel rá, vagy csak amikor kitisztulsz, akkor döbbensz rá, hogy úristen, miket csináltam...és akkor megnyílik a föld alattad...

Plusz rosszullétet is okozhat.

2010. okt. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szal megnyílik a föld alatta, és ráadásul rosszul is lesz. Nem semmi.
2010. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A pia és a gyógyszer együtt véve drog... Tudnék mesélni róla... De nem vagyok büszke rá.

egy szem nyugtatótól nem lesz semmi bajod. Csak más nap egy kicsit szét leszel csúszva. kába leszel, fájni fog a fejed de ez embertől is függ...

Aki mer az nyer... még az is lehet h tetszeni fog... CSak ne szokj rá ;)

2010. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!