Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csinálhatják azt magánor...

Miért csinálhatják azt magánorvosok hogy adnak időpontot, odamegyek es zárva, telefon kikapcsolva?

Figyelt kérdés

Telefonon kérek időpontot, es 1 vagy 2 hónappal későbbre adnak, és amikor ott vagyok, nincs is rendelés.

Miért nem mondják azt akkor telefonba, hogy sok a betegük nem vállal többet vagy bármi?

Egyik nem is magán hanem a körzeti orvosom(fogászat) akinél még nem voltam, másik urulógus.


Ezt csak én tapasztalom, vagy általános?



2022. nov. 7. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy covidosak, lélegeztetőn vannak a kórházban és emiatt nem tudták lemondani az időpontodat. Ne gondolj mindig rosszra!
2022. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen még nem fordult elő, pedig gyakran járok magánorvosokhoz (sajnos).
2022. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az elmült hónapokban akár másnapra is kaptam időpontot magánorvosoktól, és fogadtak is.. szóval nem tapasztaltam még ilyet
2022. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tapasztaltam még ilyet
2022. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy rossz időpontot adtak, vagy olyan jött közbe, ami hirtelen történt és nem tudtak értesíteni. Esetleg nem foglalkoztak vele és belesz@rtak, nem mondták le az időpontokat.
2022. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!