Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellre gyúrhatok hetente...

Mellre gyúrhatok hetente 2-szer? Eleget regenerálódik pár nap alatt vagy hetente csak 1szer csináljam?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok kb 2és fél hónapja gyúrok.Magas vékony típusu a testfelépítésem és az orvos fikázta, hogy nincs mellizmom.Tenni akarok ezellen és mellre jobban ráeddzeni.Hogy cináljam?Hétfő és pénteken csináljak mellet melletük még +1 testrész vagy csináljam 1 nap a mellet de akkor csak azt?


akinek van kedve az edzéstervet is írhat:)

most én ezt csináltam:

Hetfü:mell, váll

Kedd:hát, láb

Péntek:bicepsz, tricepsz


most vaahogy úgy akarom áttalakítani hogy hetente 4szer mennyek (eddig úgy csináltam, mióta suli van azóta csinálom 3x egy héten)


2010. szept. 24. 12:53
 1/1 Gyakor ***** válasza:
Általában heti egyszer szokás egy izomcsoportot megedzeni keményen, de a gyakorlatban ez mindenkinél más, lehet hogy valaki kétszer is le tud edzeni mindent egy héten, mégsem lesz túledzettsége. Azt mondanám, hogy először csináld az általános séma szerint(vagyis, hogy minden izmot 1x egy héten) aztán ha már jobban benne vagy, lehet variálni, hogy kiismerd a tested. Kajára figyelj! Sok sikert!
2010. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!