Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet az altatás(ok)...

Ez lehet az altatás(ok) "mellékhatása"?

Figyelt kérdés

Eddig ötször műtöttek, kettő volt felszínes, és három mély altatással.

Az utolsó 4 hónapja volt mély altatásban, azóta iszonyat nehezen tudok elaludni. Olyan mintha az agyam tiltakozna az elalvás ellen. Hiába vagyok álmos és fáradt, mikor próbálok elaludni az agyam túl aktív üzemmódba kapcsol, és egyszerűen nem tudok elaludni, csak forgolódás van másfél-két órán keresztül legalább.

Csak az elalvással van gond, ha nagynehezen sikerül végre elaludnom, akkor végigalszom az éjszakát. Vagyis ami még maradt belőle. Próbáltam a melatonint, valeriánát és társait, de eredménytelenül.

Hogyan tudnám ilyenkor "kikapcsolni" az agyam?


2022. aug. 14. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Mit használtak az altatáshoz?
2022. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudhatom. Gerincműtét volt ha ez segít.
2022. aug. 14. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem így nem. A háziorvos vagy aneszteziológus valószínűleg tudják, hogy mit érdemes csinálni, én először őket keresném.
2022. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem magának az altatásnak a következménye inkább a pszichés megterhelésé amit ezek a műtétek okozhattak. Nekem is van ilyen gondom két mélyaltatásos műtétem volt 2.5 és 3.5 órás. Nekem ptsdm lett sokat szorongok félek azóta a betegségektől amiatt nem tudok aludni. Sok szemvedessel járt a műtét utáni állapot.
2022. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!