Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul vagyok, mivel...

Nagyon rosszul vagyok, mivel enyhítsem?

Figyelt kérdés

Fogadásból megettem 13 somlói galuskát, a fogadás tárgya 1 kis tengerimalac volt akit meg is kaptam. De most úgyérzem h nem érte meg, mindjárt hányok de ott vagyok h mégse. van vmi jó mód erre? Ez történt 1.5órája lassan.

18/F


2010. szept. 23. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy egyél valami sósból keveset, vagy B6 vitamin.
2010. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hányással jársz a legjobban.
2010. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegény XD. Bocs, de ez kicsit vicces. Azért ügyes voltál, gratula a malachoz! Amúgy vagy egyszerűen menj ki a WC-be, és próbálj kicsit erőlködni, hátha sikerül hánynod. Ha nem szeretnél, akkor meg feküdj le egy kicsit valami sötétített helyen, és tegyél hideg vizes ruhát a hasadra / fejedre. Illetve igyál pár korty hideg vizet, de ne sokat egyszerre. Jobbulást!
2010. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A hányást nem akarom mert nagyon rossz élmény:) Fekszem le inkább inni ittam, a borogatást meg kipróbálom

köszi :)

2010. szept. 23. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!