Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvos lakásra hívása...

Háziorvos lakásra hívása esetén kell-e fizetni külön? És ha igen, általában mennyit?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak nagyon fáj a háta, alig bír felkelni. Én sajnos 300km-re vagyok tőle, más nem tudja elkísérni az orvoshoz. Ha kihívja az orvost kell-e fizetni neki(nem tart otthon sok készpénzt, ezért kérdem)
2010. szept. 22. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen kell. Általábna kint vna a rendelőbne,hogy mennyit kell. De ha kihívod kérdezd meg.. hogy nayukád ne érje megleeptésként.
2010. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy kell! Szerintem kb. 2-5 ezerig fog kérni!
2010. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvos kihívása indokolt /a beteg lázas, nem tud felkelni olyan fájdalmai vannak/, nem kell fizetni a házhoz hívásért. Ilyenkor a rendelőben várakozó betegek megvárják, míg visszajön háztól és folytatósik a rendelés. Jól is néznénk ki! Azért háziorvos a háziorvos /többek között/, hogy a rendelőbe elmenni nem tudó betegeket is ellássa; ha kell tovább utalja.
2010. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat:)
2010. szept. 22. 09:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak is.


Valóban nem képes édesanyám felkelni sem, és emeletes házban lakik, nincs lift, lépcsőzni képtelen:(

2010. szept. 22. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kell ezért fizetni, beletartozik a munkakörébe a fekvőbetegek ellátása, méghozzá rendelési időn kívül. De hálapénzt lehet neki adni, én szoktam a gyerekorvosnak, hogy jobb kedvvel jöjjön ki.
2010. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fanyar válasza:

"hálapénzt lehet neki adni, én szoktam a gyerekorvosnak, hogy jobb kedvvel jöjjön ki."

Ez a része nem válasz mert a lehet meg hogy te mit csinálsz az ne válasz a kérdésre "kell-e fizetni külön? "A kell szó egyértemű

Ha azt írtad nem kell akkor ennyivel már mefválaszoltad

2016. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!