Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzek vagy foggyak? Nem tudom...

Edzek vagy foggyak? Nem tudom mit csinálljak! Súlyos a dolog?

Figyelt kérdés
Szóval 82KG vagyok ami már elég súlyos 181cm magas 15/F.Néha járok kondizni meg erősíteni,de egyre ritkábban,mert nemtudom,hogy mit csinálljak fogyjak inkább le vagy edzek és szedjek majd erősítőket...Szerintetek???Jöhet bármilyen tanács!Köszönöm!
2010. szept. 20. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

15 evesen maradj meg a termeszetnel es ugy elj, ahogyan az oseink is tettek.


Ennyi evesen nem kellene kondizni, viszont lehetni sportolni, mint futball, kezilabda, kosarlabda stb.

de lehet futni, uszni is.


Aztan elkell kezdeni egeszsegesen etkezni, es csak olyat megenni, ami termeszetes alapanyagu es nem tartositott,

igy elmaradnak az uditok pl. es az edesseg is.

2010. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
focizni focizok,de csak heti 2x
2010. szept. 20. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem súlyos. Teljesen normális. Milyen férfi lennél gebén? Sportolj és ne szedj semmit.
2010. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha jól számolom a test tömeg indexed a jó tartományban van és különben is még nyúlhatsz, 18éves korig nő az ember.

(kivétel én XD így is 190körül vagyok 15évesen 59kilóval)

szal semmi pánik!

2010. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!