Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség az álmosság és...

Mi a különbség az álmosság és a kóros álmosság között?

Figyelt kérdés

Az álmosságot tudom, nade a KÓROS álmosságot hogy kell elképzelni? Azt tudom hogy ez néha elég ijesztő betegségek tünete, de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy hogy lehet valaki "kórosan" álmos.

Mindíg ásítozik?Vagy hogyan?


2010. szept. 18. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A kóros álmosság közel 1enlő azzal mikor állva is rádtör pl mozgótérben(buszon/villamoson) az álmosság.
2010. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy valaki ásítozik pl? Az nem az ha valaki fáradt? vagy nem egyenlő a kettő....?
2010. szept. 18. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
kóros az lehet, mikor indokolatlanul fáradt valaki állandóan. Pl. 10 óra alvás után 3 óra múlva újra hulla fáradtnak érzi magát. ők gyakorlatilag nem tudják kipihenni magukat semennyi alvással sem. Állandó jelleggel álmosak és fáradtak. Szörnyű lehet. Tv-ben volt egy nő, aki nem dolgozott, mert napi 18 órát aludt, kezelték orvosok is, hiába kávézott, vagyis nem hiába, mert így pár órát ébren bírt lenni. De ez egy szélsőséges eset.
2010. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Bármennyit alszom nem tudom kipihenni magam. Nem tudom mennyire kóros ez, de én ezzel nem fogok orovshoz fordulni. Álandóan kivánom az alvást, de azért megvagyok anélkül is ha muszáj. Buszban, vonatban is mindig alszom. Mondjuk későn fekszem, pl 1-2 órakor éjjel, de másnap 11-12ig tudok aludni. És 4kor megint lefekszem 2 órára. Nekem ez így normális. És mások is vannak így. Szerintem ez még nem kóros.
2010. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!