Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fekete foltok vannak a nagy...

Fekete foltok vannak a nagy lábujjam körme alatt. Középen sok kicsi folt... Mitől van?

Figyelt kérdés
Hirtelen azt hittem mikor megláttam hogy fekete férgek vannak alatta de olyan mintha a köröm alatt alvadt vér lenne. Nem tűnt fel hogy ráestett volna valami, nem vertem be sehova. Nem nagyon cigizek, az a heti 1-2 szál nem csinál ilyet. Mitől van szerintetek? Le fog esni a körmöm? Gomba?
2022. máj. 31. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de sürgõsen menjél el a bõrgyógyászatra.Egyszer olvastam ilyesmit, hogy a pedikürös vette észre a paciensénél,hogy fekete foltok vannak a körmei alatt.nem jó jel, de remélem,hogy neked nem az.
2022. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vérre gondoltam. Nekem akkor volt fekete folt, amikor megnyomta egy cipő a körmöm.

De ha nem érte ilyen, és ez nem lehet, akkor tényleg mutasd meg orvosnak.

2022. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cipő lehet hogy megnyomta, dög melegben muszáj volt bakancsban kertészkedni. Nem fáj, szóval orvoshoz ilyennel tuti nem mennék... Több hét mire kapok időpontot és akkor is kell várni 2-3 órát hogy sorra kerüljek. Ja, biztos nem veszek ki azért szabit.
2022. máj. 31. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy neten beírtam és folyamat zártam ki a dolgokat; körömgomba nem lehet mert nincs benne sárga és zöld elszíneződés és nem büdös... Nem esett rá semmi...UV fény nem érte... Szóval marad a rák gugli szerint (?)


Amúgy szerintetek mit kezdjek vele? Kenegessem valamivel? Valószínűleg a cipő miatt van valóban.

2022. máj. 31. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is keményített orrú cipő nyomta meg, mert leguggoltam benne, de a cipő nem hajlott :S

Azért szerintem a háziorvosnak megmutathatod, oda könnyebb bejutni, időpont sem kell.

2022. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tegnapra teljesen elfeketedett a közepe. Ma levágtam a körmöm, steril ollóval alányúltam (nem fájt) és ahogy elérte az olló vége a fekete folt elejét, kibuggyant egy jó adag nyálkás vér... Undinak tűnik így leírva de csak piros vérnek tűnt, nem vérzett csak ami alatta vokt az jött ki. Kinyomkodtam rendesen, és most már nem fekete a körmöm hanem úgy tűnik pár hónap múlva lenő az a másfél cm.
2022. jún. 3. 20:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!