Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Ajánlanátok rá valamilyen segítséget?

Figyelt kérdés

Nagyjából valamikor január végén volt gyomor- és vékonybéltükrözésen. A vékonybélben nem találtak semmit, a gyomorban savas felmaródást. Arra kaptam gyógyszert, ami megszüntette a panaszokat. Nagyjából másfél-két hónapra rá azonban folyamatos hasmenés, puffadás és hasfájás jelentkezett. Próbáltam nem annyira foglalkozni vele, a hasmenés végül enyhült is jócskán, de nem szűnt meg teljesen. A másik két tünet megmaradt. Pár napja voltam ezzel háziorvosnál, hogy mondjon rá valamit. Azt mondta, hogy ilyen hamar egymás után hasonló tünetekkel nem tud elküldeni tükrözésre, szóval csak ne foglalkozzak vele és majd elmúlik, nem írt fel rá semmilyen gyógyszert.


Valaki esetleg tud segíteni, hogy ez mi lehet? Vagy valamilyen gyógyszert vagy hasonlót, ami segíthet?



2022. máj. 12. 10:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!