Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pozitiv drogtesztet milyen...

Pozitiv drogtesztet milyen bevitt anyagok okozhatnak akkor, ha valaki nem használ drogot?

Figyelt kérdés

Drogteszt miatt kell várnom kis időt. Voltaképpen az alkalmasságin az orvos háromszor hazudott nekem időpontokat, beutalót illetően. Nem járt egyenes úton és nem is tájékoztatott semmiről, egyszer csak felhívott, hogy ezen a teszten megbuktam. Nos, elsősorban is, nem voltam ott, mint korábban. Korábbi esetben negativ lett és én is jelen voltam, vizeletet én adtam oda az orvosnak, ergo csalás nem történt. Most pozitiv úgy, hogy nem töltöttem ki papírt arról, mit ettem és ittam, valamint nem voltam jelen, tehát nem tudom, hiba csúszott-e a dologba.

Jelenleg úgy néz ki, ez lenne, ahova tudok menni dolgozni. Gondolkodom egy ilyen dolog után, hogy ugorjak neki újra, és, ha esetleg itthon negativ, ott pozitiv újra, akkor...? Nem fogyasztok semmit, aznap nem fogadták el a vitt mintát, frisset kértek és abba erős vitamin tartalom volt, ami színez.... de ennyi.

Ötletet, segítséget nagyon szépen köszönöm!



2022. ápr. 13. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy kollegám,aki sok mákos pitét,meg ilyen mákos sütiket evett.

BKV villamosvezetői orvosin elsőre nem ment át,mert neki is pozitív lett,pedig abszolút nem drogott(pia,sőt sima cigaretta fogyasztó sem volt).

Valami olyasmi volt,hogy a mákból jutott a szevezetébe ópium.

2022. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom. Akkor lehet hogy a vitamin volt az okozoja. Most magan uton megyek tesztre es annak mar jonak kell lennie. Nalam sem jatszik sem az alkohol sem cigi semmi... sot elutasitom es megvetem
2022. ápr. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!