Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az asztmára is jó az Aloe...

Az asztmára is jó az Aloe Vera? Ha igen, hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó.
2010. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En 1990 ota hasznalom az aloaverat, de nem tapasztaltam, hogy az asztmat gyogyitana.


Az asztmat, Utifu es kakukkfuvel lehet gyogyitani, s amikor a lelki okok a kivaltok, akkor nyugtato teat kell fogyasztani melle!

2010. szept. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Találtam a neten egy Dr.Mika Ilona nevü orvost,itt irja,hogy használhaó asztmára és allergiára.De hogyan arról nincs hir,ezért érdeklödnék itt,hátha valaki alkalmazta már ezekre a betegségekre.Nekem a kisfiam asztmás,és reménykedtem,hátha felhagyhatunk a szteroidos gyógyszerrel.
2010. szept. 15. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenre rámondják, hogy jó rá az aloe vera, valójában , amikor pl. zsíros bőrre ajánlják, csak rosszabb lesz tőle, mert szárít.Égésekre jó, de más egyébre nem igen. Talán azért mondja ez a nő rá, mert gyulladáscsökkentő hatása is van, de hogy ezt tüdőbe hogyan juttatja el, az rejtély.
2010. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg homeopátiás szerekkel próbálkozz, ismerősöknek (többnek) nagyon beváltak. De homeopátiás doki adja, nem kísérletezgess. Szánd rá azt a pénzt, ha tudod, hosszú távon megéri.
2010. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Polipeptidek:

Ezek a hatoanyagok az immunrendszer mukodesenek serkentesevel a szervezet sajat vedekezo eroit mozgositjak. Az aloe veraban 23 kulonbozo polipeptid megletet mutattak ki.

Az acemannonnel egyutt ezek is vedekezo rendszerunk mukodeset segitik elo.


Magnezium-laktat:

Erre a magneziumvegyuletre ebben a formaban mind ezidaig

meg egyetlen mas novenyben sem bukkantak ra. csillapitja

a fajdalmat, es enyhiti peldaul a napozas utani borfeszules kellemetlen erzeset.


Ezt az egyik gyogynoveny konyvbol masoltam ki Neked, es valoszinu, hogy ezek miatt ajanlotta, amiket fent leirtam,

mivel az immunrendszert ilyenkor erositeni kell.


A napozasnal, es egesi sebnel, vagasoknal, vagy az unokam kiuteseire mar En hasznaltam es valoban nagyon jo, En

viszont a friss gelt hasznalom.


En pl. hajhullasra mar mindent ettem 2 evig, amiket az

orvos felirt, s aztan meg En is vettem vitaminokat, de eredmenytelen volt,

mire elkezdtem inni az aloverat, s igy 2 het het utan megszunt a panaszom.


Probald meg nyugodtan, mert biztosan eredmenyes lesz, foleg akkor ha nem elelmiszerre allergias,

mert akkor valoban eleg az immunredszer erositese, es a lelki megnyugtatas, mivel sokszor az exema az lelki eredetu.


Nekem a fiam ezzel szuletett es igy ismerem ezt a betegseget, de elmullik csak meg kell figyelni, hogy mi a

kivalto ok!

2010. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!