Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatnék? (kissé...

Hogyan hízhatnék? (kissé hosszú lett)

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába illik ez a kérdés szóval ebbe raktam.

Szóval az a helyzet hogy rettentően vékony vagyok.Már betegesen=/ Látszik a bordám(igaz a hasam alsó felén van egy pici plussz,uszógumi deazcsak ülésnél látszik de nem ruhán keresztül) na és 172 cm magas vagyok és csak 53 kg.És mindenki azt mondja hogy nagyon vékony vagyok már a fenekemen is látszik hogy folyamatosan fogyok ahogy növök és eddig mindenki azt mondta hogy jó a fenekem(most is mondják páran)de azt is mondják hogy már a fenekem se jó és én is látom hogy elég vékony vagyok már zörögnek a csontjaim szinte =/x)

És az a baj hogy finnyás vagyok=/És étvágyam nagyon kevés.Van hogy egész nap csak egy kenyeret eszek de van hogy csak iszok egész nap...Édességet viszont sokat eszek.És sajna az édességről nem tudok leszokni.


Szóval mit ajánlotok?Hogyan hízhatnék mer már rámfogták azt is hogy anorexiás meg depressziós vagyok közben nem csak egyszerűen nincs étvágyam.És miket egyek és hogyan hízhatnék mondjuk fenékre,vagy a ,,bordáim"-ra hogy ne látszódjanak.Van még egy problémám nem tudom hogy mi annak a testrésznek aneve de megpróbálom elmagyarázni...A fenekem és a combom oldalsó része,forgó vagy mi van ott.Na ott nekem ilyen lyukszerűség van,és amikor mondjuk egyik lábamra rakom a támaszom,akkor meg kiugrik a csontom és látszik.Azon a területen is látszik hogy vékony vagyok oda is kéne híznom.

Köszi a válaszokat!


2010. szept. 13. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak vitaminok, amik javitják az étvágyat. Próbáld ki hátha használ, ártani biztosan nem árt. A gyógyszertárban segitenek, hogy mit vegyél.
2010. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem próbáld magad kényszeríteni a renszeres táplálkozásra. Mindig legyen reggeli, ebéd, vacsora. Ha nem megy le sok a torkodon, akkor is legalább valamit. Ne állj fel az asztaltól anélkül, hogy reggelire ne ennél meg legalább egy fél szelet kenyeret, ebédre legalább egy tányér főtt ételt és este legalább egy fél szelet kenyeret, vagy valami mást. Minimum gyümölcsöt egyél este.
2010. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

próbáltam már kényszeríteni magam a reggelire de ha nem vagyok éhes és elkezdek enni rosszul vagyok és hányingerem leszO_o

vitaminokat kipróbálom

2010. szept. 13. 19:40
 4/4 anonim válasza:

én is voltam a te hejzetedbe és én eröltettem az evést az első héten nekem is hányingerem volt de 1 idő után elmúlt

csak kitartás kell hozzá sok sikert

2010. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!