Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja GO-KARToztam, és egy...

2 napja GO-KARToztam, és egy kicsit fáj a hátam. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Miután kiszálltam a kocsiból, egy kicsit fájt a hátam egy ponton. Ez azóta enyhült, de még jelen van. Amikor mozgok (megyek, felülök, lefekszek..) nem fáj, csak ha hozzáérek, akkor egy picit. Ma tesiztem, de semmi szokatlan nem éreztem, nem fájt sehol, tudtam mozogni rendesen. Csak ha kicsit megérintem, még fáj egy picit, de semmi vészes. Szeretnék megnyugodni..
2008. dec. 16. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat, akkor nyugodj meg!

Szeritem egy kicsit hosszabb ideig voltal olyan pozban, amiben eddig nem szoktal lenni. Izomlaz fele. Ha ma tesiztel is, es minden rendben volt, akkor felesleges aggodalmaskodnod, es ne kepzeld be a fajdalmat, mert akkor is fajhat, ha sokat ragondolsz, es bekepzeled magadnak.

Jobbulast!

2008. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elég jó kondícióban vagyok, de a gokartozás engem is nagyon lefáraszt; nekem a csuklóm, meg az alkarom szokott fájni napokig, de ne aggódj, nincs semmi gáz.
2008. dec. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
páromnak feltörte a hátát az ülés, meg meg is nyomta, lehet neked is ez a baj. pár napon belül elmúlt neki.
2008. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!