Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » AntalVali által házilag...

AntalVali által házilag készíthető mindenmentes huvelykupot használtatok mar? Bevált? Többi lent

Figyelt kérdés

AntalVali.co.hu

Kereső be : huvelykup


2022. márc. 1. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze... az illóolaj is vegyszer...

Ne áltasd magad.

A kakaóvaj pedig semmiféle gombabetegseget nem gyógyít.


Nettó kuruzslas...

2022. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

10.

Az ilyen látásjavító kaját, meg léböjtkúrát reklámozó csalókról nem érdemes másképp beszélni, csak cinikusan.

2022. márc. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Rengetegen használják terhesen ezeket az olajokat.

Ja fórumok bol tudom ...

2022. márc. 1. 21:31
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
13. Aki hülye, haljon meg jeligére...
2022. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük az alapoknál, ha már önjelölt aromaterapeuta akarsz lenni: a teafaolaj súlyosan allergén és töményen mérgező. Károsíthatja a magzat tüdejét és a tiédet is. Ez és a levendulaolaj is tisztán marja a nyálkahártyát. Gyógyítja is, de mar. Nem beszélve arról, hogy nem minden illóolaj alkalmas belsőleges használatra! Amire limonene, linalol van pl. írva az mesterséges szagaromából van. Az agyag nem tud lebomlani odabenn, ellenben jó táptalaj baktériumoknak és rohadt nehéz kimosni..

Nem minden hülyeséget kell neten elhinni, csak azért mert fórumon olvastad!

Az almaecetet én írtam az elején. Lepontoztak, de 60 ezer forintnyi gyógyszert használtam el változás nélkül, majd ez segített. Ez tiszta kémia: szétmarja a p.ába a gombát, penészt, majd savas ph-t hagy, így nem tud vissza szaporodni. Persze sebes, vörös részekre nem alkalmas és bio erjesztésűt kell venni, de gondoltam ez logikus..

2022. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hat akkor probald ki, lelked rajta. De aki teafat, levendulat es a tobbi maro olajat terhesen feldugdossa maganak az egy idiota. Nem mellesleg veszelyezteti a szuletendo gyermeke eletet.

Ezt nem buntetik amugy? Ha egy anya sajat hibajabol vetel el vagy maradando kart okoz a magzatnak?

2022. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15 : hogy hasznaltad az almaecetet ?
2022. márc. 1. 23:03
 18/20 anonim ***** válasza:
teafa olaj max tuneti kezelesre jo amugy, es NEM belsoleg
2022. márc. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18 : igen , orálisan alkalmazva nem jó ilyenkor .
2022. márc. 1. 23:57
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem jó a bevált Canesten v. más márkájú kúp vagy kenőcs...????


Ami 100%-osan bevizsgált, és orvos által is ajánlott szer!

Miért gányolnál össze ilyen újkori boszik által propagált, ellenőrizetlen forrásból származó illóolajokból valami varázscuccot????

2022. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!