Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha átoperáltatom...

Mi történik ha átoperáltatom magam?

Figyelt kérdés

Nem beszólásokat kérek. Talán majd egyszer átoperáltatnám magam. Már kiskoromba is fiú akartam lenni.

Meg most volt a Fókuszban is.


2010. szept. 11. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Hogy érted, hogy mi történik...? Nőnek fogsz kinézni, de ez egy nagyon hosszú és költséges folyamat.
2010. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"Már kiskoromba is fiú akartam lenni. " akkor gondolom most nőről van szó, nem?:D
2010. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De xD
2010. szept. 11. 19:33
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A műtétet támogatja a TB.

Adnak hormonokat, leveszik a melleidet, és kifordítják a hüvelyedet, hogy tudjál férfiként nemi életet élni, és azt élvezni. A hormonok hatására izmosodsz, mélyül a hangod, megerősödik testszerte a szőröd, lesz bajszod és szakállad. Menstruálni nem fogsz többet.

Figyelem: a műtét után már nem szülhetsz, és mivel nem lesz spermád, nem lehet több gyereked sem.

2010. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
gyakran énis arra gondolok hogy milyen jó lehet fiúnak lenni : D
2010. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
fiú akarsz lenni, mert annak érzed magad, vagy csak mert bánt a sok himsoviniszta?
2010. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Az leszel ami szeretnél lenni. De ez nagyon hosszú folyamat. Jól át kell gondolni. Utána nincs visszaút! A Tb. csak 20%-át téríti. A többit neked kell fedezni. Kb.2 millió.
2010. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért akarna valaki fiú lenni...? :S
2010. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lánynak jobb lenni, sokkal.
2010. szept. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Makikaa válasza:

Szerintem ne tedd. Nem fogom részletezni miért, de semmi értelme. Én fiú vagyok, nő biztos nem akarnék lenni.

Lányok, ne higgyétek azt, hogy nekünk olyan könnyű lehet..

2010. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!