Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Undorító Wc-k a suliban! Mit...

Undorító Wc-k a suliban! Mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés

állandóan dohányoznak a suli vécéjében,és szétkenik a hamut az ülőkén,stb.gusztustalan büdösek a WC-k.

az iskola vezetősége nem nagyon tesz semmit ez ellen,mit tehetnénk mi diákok,hogy kulturáltan használhassunk a mosdót?egyáltalán nem higiénikus így és olyan füst szag van,hogy az kibírhatatlan.


2010. szept. 10. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor dohányoznak, fújj be gáz-sprayt, aztán szaladj jó messzire. Garantáltan elmegy a kedvük tőle. Ha leb@sznak érte, meg legalább mondhatod, hogy dohányoztak. Amúgy ha nem törődik vele az iskola vezetősége, akkor nehéz bármit is tenni.
2010. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

pfff...nagy ésszel annyit csináltak,hogy levágták az ajtók tetejét,de nagy ötlet...


de tényleg nagyon rossz ez a helyzet így.

2010. szept. 10. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:

higiénikus suliWC? hol élsz te? én egy jónevű gimibe jártam, de a mellékhelyiség olyan volt, hogy inkább lett volna gusztusom egy pottyantóshoz. az egy dolog, hogy ocsmányak a kagylók, attól távol lehet maradni, görnyedve is lehet pisilni. de nálunk minden évben lefestették az ajtókat, de a reteszt is, így 4 év alatt olyan vastag festékréteg volt a reteszen hogy nem lehetett csukni az ajtót, így minidg vinni kellett valakit, aki fogta. a piszár szerű vasmosdó lerohadt a falról.

semmit se lehet tenni, nincs pénz, a dohányzókkal nem foglalkoznak és 1 év múlva újra ugyanolyan lenne.

2010. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jó,de én pl.ha guggolva pisilek akkor lelóg a szutykus földre meg a kukára a hajam.(hosszú hajú lány vagyok,az sem megoldás,ha copfban van).

mellesleg nagyon sokmindent össze lehet így szedni a Wc-n:S

2010. szept. 10. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért? van ahol leülsz az otthoni wc-n kívül?Nem szabad!!Amúgy te nem tudsz mit tenni, max ablakot nyitni és venni egy kézfertőtlenítőt.
2010. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen!Ez elég bosszantó!Nálunk is ugyan ez volt.A wc-ék undorítóak voltak,az ajtókat nem lehetett zárni,de még becsukni sem.Egyszerre 3-4 ember cigizett egy wc-ben.És nálunk sem csináltak semmit.Vagyis próbáltak,mert a tanárok bejárkáltak ellenőrizni,de nem javult a helyzet.A folyosón is tiszta cigiszag volt.És ráadásul a takarítónők még a wc papírt is hazahordták,és a wc-ben pedig egy sem volt.
2010. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bejelentik a szüleid az ÁNTSZ-nél. Vagy a jegyzőnél, hogy cigiznek a suli WC-ben. Nem hinném, hogy suliban van "dohányzásra kijelölt hely", márpedig dohányozni csak ott lehet. Majd jól megbüntetik a sulit, és akkor odafigyelnek.

Régi szép idők... az oszt. társamat 16 éve azért rúgták ki szakközépből, mert szünetben a suli udvarán dohányzáson kapták.

2010. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
olyan csóró a suli,hogy fűtésre nincs pénz,ha megbüntetnék akkor mindenki nagy sz@rban lenne,pedig már én is gondolkoztam ezen.
2010. szept. 11. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!