Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Méregteleníteni szeretnék! De...

Méregteleníteni szeretnék! De hogyan?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem nagyon van székletem, és emiatt felgyülemlett bennem a salakanyag, ami puffadást okoz, meg tömegnövekedést :S Havonta egyszer szoktam hashajtót bevenni, és kitisztítom a beleimet. Sok mindent próbáltam. Mivel tudom a leghatékonyabban kitisztítani a beleim? A Tisasen tabletta használt nagyon jól, de attól meg elviselhetetlen görcseim vannak. Olyan szer kellene, amit ha ma délután beveszek, estére nagyjából kipucol, mert holnap mennem kell koszorúslányruhát próbálni. Segítsetek!
2010. szept. 8. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Friss zoldsegle, gyogytea, de csak ehgyomorra fogyasztva, amikor meg ures a gyomor!!!


Egyel szolot ehgyomorra, ez tuti hatasos, de a fentiek is, de nagyon fntos, hogy ehgyomorra,

mivel "mosod" a beledet!

2010. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

reggel egyél szilvát és barackot éhgymorra

emellet tej, tejsekávé, sok rost, tisztító teák, zöldség-gyümölcslevesek, ne szárazakat egyél, hanem főzelékeket, és persze emellett sok folyadék, teák

2010. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
normális táplálkozás, nem egyszeri zöldségfogyasztás meg hashajtó
2010. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!