Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a furcsa érzés...

Mi lehetett ez a furcsa érzés éjszaka ? Többi lennt !

Figyelt kérdés

A múlt éjjel 11óra tájékán hirtelen nagyon melegem lett, a fejemet el sem tudom magyarázni milyen érzés volt, de nem fájt ilyet még sosem éreztem .

Aztán miután ezzek jelentkeztek tovább is tartottak, és azt kezdtem érezni, hogy rögtön elájulok . Ültem az ágyamon illetve lefeküdtem de folyamatosan ájulás érzésem volt, kevés időre el is ájulhattam majd felébredtem ittam vizet , bevettem egy fél algoflexet és ez továbbra folytatódott legalább egy fél oráig utánna szerencsére elaludtam .

Mi történhetett ? Nagyon rossz érzés volt .

( Nincs mentális betegségem, minden rendben van az életemben éppen, nem vagyok hipochonder, viszont 2021ben feküdtem korházban is bizonytalan oldal/has és végtagfájdalmak miatt illetve nagyon sokszor voltam lázas meg beteg,orvosok nem találtak semmit szóval ezzel nem is foglalkoztam, ez nemtudom összefügghet-e a mostanival .)



2022. jan. 4. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy pánikbeteg?
2022. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami vér ellátási zavar az agyban .
2022. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az algoflex mire kellett?

Ájulásra nem jó, fájni nem fájt semmid.

2022. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás?
2022. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pánikbeteg, az algoflexet meg a fejemre szedtem be hátha segít .
2022. jan. 4. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami keringési probléma lehet. Irány az orvos!
2022. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!