Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőhetett a fülbevaló helye?

Benőhetett a fülbevaló helye?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve kifurattam a fülem. Eléggé fájt, és még napokon át rettentő érzékeny volt. Az előírtnál jóval tovább hagytam bent a belőtt fülbevalót, majd nagy sokára mertem már cserélgetni. A jobb fülem ennek ellenére sokszor begyulladt, gennyedzett. Tisztogattam, fertőtlenítettem, de akkor is. Ez történt 1,5 hete is, amikor pár napra pihentetni akartam a fülem, és kivettem mindkettőt. 2 napja már minden OK, de nem tudom visszatenni őket. Az elején még egy picit bemegy, de olyan mintha fél úton benőtt volna (mindkét fülemnél ez van) és a másik oldalon nem jön ki. Ha egy picit is eröltetem akkor nagyon fáj. Mit tegyek? Orvos, illetve másik fülbelővő tud segíteni? Újra ki kell furatnom?
2010. szept. 6. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem volt, hogy beforrt a lyuk. Nálam úgy történt, hogy véletlenül belekapott egy hülyegyerek és kirántotta. Vérzett a fülem. Nem tettem vissza nagyon sokáig a fülbevalót, utána meg már nem ment. Újra kellett szúrni, de az már nem fájt.
2010. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!