Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A héten egy 30-50 fős rendezvé...

A héten egy 30-50 fős rendezvényre készülök, el kellene mennem személyesen?

Figyelt kérdés
Nagy, hotel rendezvény teremben lesz, nagyrészt nem tudom milyen emberekkel. A járvány miatt kérdezem.
2021. nov. 29. 07:10
 1/10 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen emberekkel.


Ez mit jelent?

2021. nov. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha fosol ne menj, ha nem fosol, menj.

Ezt neked kell eldönteni

2021. nov. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%

Azt hittem aki "fosik" az más probléma. Ha valaki fosik, akkor elég nehéz elmenni bárhova. Foleg ha gyakran jár a wc-re.


Gondolom azt akartad írni, hogy ha fél, hogy elkapja akkor ne menjen, ha nem fél ettől, akkor menjen..

2021. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
#3: igen, a nyelv csodája, hogy egy dologra több szót is használhatsz
2021. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#4


Jaja, a "nyelv csodája" a bunkó stílus! Igaz!👍 Gratulálok eme nyelvi "csodához " 👏

Kíváncsi lennék mit szólna hozzá a nyelvtanárod.

2021. nov. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
#5: Itt te vagy a bunkó a bena kötözködéseddel, ha a kerdéshez nem tudsz hozzaszólni, lehet tovább pörgetni.
2021. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6


Te beszélsz csúnyán és én vagyok a béna bunkó. Ez igen! A legjobb védekezés a támadás. Hány éves vagy 10?

Iskolába jártál?

De tudod mit, igazad van. Meghajlok a magyar nyelvtudásod előtt. Rögtön alkalmazom is eme nyelvi csodát, amit ma tőled tanultam: Én nagyon szeretem a "köcsögöket "!

Nincs harag. Jobbulást!

Szép napot kívánok!😘

2021. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na de jó, feltettem egy értelmes kérdést, erre óvodások vitatkoznak egymásról számomra értelmezhetetlen témáról, atyaég. Nem elég, ha én jelentem, ha valaki trágár, idióta hozzászólást tesz? Na ennek a topiknak úgyis lőttek.
2021. nov. 29. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Erre csak annyit tudok reagálni, hogy feltehetőleg szellemi figxatékos vagy, ezért részemről sincs harag, nem tehetsz róla :)
2021. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Nem csodálom hogy csak ennyit tudsz reagálni. 🤣

2021. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!