Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek sűrűn...

Van itt olyan, akinek sűrűn kell pisilnie? Hogy oldasz meg egy hosszabb sétát, egy utcai programot, rendezvényt?

Figyelt kérdés
Van olyan itt, aki folyamatosan úgy érzi mikor elmegy otthonról, hogy pisilnie kell? Leginkább mikor tudja, hogy nincs wc közelben. Hogy szoktad megoldani? Lehet ezen segíteni? Ha menni kell valahova, és tudom, hogy nem tudok bármelyik pillanatban wc-re menni, folyamatosan pisilési ingert érzek. Szinte már csak olyan helyre megyek, ahol tudom, hogy a közelben van wc. A városban sem merek túl messzire menni, csak ahol tudom, hogy van pláza, vagy valami pisilési lehetőség. Van itt még valaki hasonló helyzetben? Pl. utcai városi programokra sem igen merek kimenni már emiatt.

2016. szept. 10. 12:14
 1/2 anonim válasza:
Ez mind azért van,mert rágondolsz,idegi alapon.Sajnos nekem is ismerős,bár én ha nem gondolok rá akkor is 5 percenként pisilni járok.
2016. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Megoldása van. ahol látsz bokrot,fatörzset, elbújsz mögé és pisilsz ennyi. Én is így szoktam, a járókelőkkel ne is foglalkozz én is így szoktam csinálni


20.L

2016. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!