Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék mondani arra,...

Mit tudnék mondani arra, amikor az oltásellenes barátaim azzal érvelnek, hogy Xy az oltás ellenére is megfertőződött?

Figyelt kérdés
Hiába magyarázom, hogy az oltás nem véd meg a vírustól, csak csökkenti az esélyét, hogy súlyosan megbetegedsz. Ennyire nehéz ezt megérteni?
2021. nov. 24. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De miért mennél bele egyáltalán ilyen beszélgetésekbe?

Az ő dolguk, tegyék, amit szeretnének.

Ha bízol az oltásban, akkor adasd be. Senkire nem tartozik, csak rá.

Aki meg nem akarja, azt hagyd békén. Csak rájuk tartozik.

2021. nov. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az oltasellenes barataiddal ne beszelgess az oltasokrol. En sem beszelgetek politikarol a fideszes barataimmal.
2021. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Én meg olyat ismertem, aki hőbörgött az oltás ellen, mert minek az neki, ő egészséges…már eltemették
2021. nov. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, igyekszem nem bevonódni az ilyen beszélgetésbe, de amikor ülünk egy társaságban és 5-en nyomják azt, hogy lapos a föld, nehéz csendben maradni. Nem akarok senkit semmiről meggyőzni, azt sem tudom, hogy az oltás hatásos-e, de az azért csak cáfolhatatlan tény, hogy az oltás nem a fertőzéstől véd meg, nem? Hogyan védene? Celofánt húz az arcodra? Nekem csak ezzel van a bajom, hogy azon csodálkoznak, hogy Gipsz Jakab az oltás ellenére megfertőződött, ez botrány.
2021. nov. 24. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

“ de amikor ülünk egy társaságban és 5-en nyomják azt, hogy lapos a föld, nehéz csendben maradni.”


Ezen nagyon egyszerűen lehet segíteni: normális társaságot kell választani

2021. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Bocs, de akkor gondolkodj el azon, hogy mindenképp debilekkel kell-e magad körbevenni.

Oké, egy-két hülye minden trásaságban akad, de azért ha mindenki konteós rajtad kívül, az félelmetes.

2021. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!