Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A saját véremtől ugye nem...

A saját véremtől ugye nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Hát.. Van 1 repedés az ujjamon, elég mély, és azzal az ujjammal helyeztem fel a tampont, kb 1 percig tiszta véres volt a kezem.. :S
2010. szept. 4. 20:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Biztos tök jót tesz neki a tejsavas állott vér, tényleg. Bocsánat hogy feltettem a kérdést tényleg nagyon buta vagyok ne haragudjatok, tökéletes.
2010. szept. 4. 22:12
 22/29 anonim ***** válasza:
szerintem semmit. attól még h benned "állt". és akkor mivan. ennyi erővel az alvadt vértől is lehet bajod a sebeden.
2010. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mind1 hagyjuk, ezen az oldalon nem érdemes megkérdezni semmit sem, utoljára követtem el ezt a hibát..
2010. szept. 4. 22:14
 24/29 anonim ***** válasza:
90%
ha ilyen okos vagy, tényleg nem kellett volna feltenned a kérdést.
2010. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát azért nem gondoltam volna, hogy egyesek a hülyeségükből kiindulva azt hiszik, hogy az aids miatt aggódom :)) nevetséges így másodjára :DD
2010. szept. 4. 22:16
 26/29 anonim ***** válasza:
90%
mintha a tejsav valami fertőző dolog lenne. az is a tested része. hogy lenne bajod tőle.
2010. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Kár volt cikizni a lányt, tökéletesen igaza van, és a kérdése is jogos. De gondolom azért eszedbe jutott az alapos kézmosás, és a seb fertőtlenítése a kezeden. Amúgy meg a vérmérgezés nem egy gyors folyamat. Először fáj, és bepirosodik a seb, és a környéke, majd napok mulva piros csík indul meg a bőrön, a fertőzés helyétől a szív felé. Ez már tutira vérmérgezés. A lényeg az, hogy te magad is észre veszed magadon, ha baj van. És nem ugy jelentkezik, hogy ma semmi, és délutánra meghalsz.
2010. szept. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ostoba kérdésre nem lehet okos választ adni, ami az ostobát kielégítené. Te marhára unatkozhatsz kislány!

28/F

2010. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

23:35

Végre egy normális válasz, köszi!

2010. szept. 5. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!