Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerdán hajnalban rosszul...

Szerdán hajnalban rosszul lettem. Mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Először iszonyatosan elkezdett fájni a gyomrom, majd hányigerem lett egyszerre. Aztán igyekeznem kellett a mosdóba, ment a hasam. Majd falfehér lettem, elkezdtem szédülni, ájuldozni, elment a hallásom és a látásom egy fél órára.


Ez mitől lehet ? Az utóbbi egy évben nagyon sokat fogytam, de rendszeres mozgással. Semmi gyógyszer semmi diéta. Lehet ez az oka? Vagy mégis mi? 17 éves vagyok, már egy ideje panaszkodom gyomorfájásra, és sokszor megy a hasam is. Elmentem orvoshoz, de csak felírt hasfogót. Azt mondta nem szükséges belsőbb vizsgálat. Lehet, hogy egy kicsit rendszertelen az étkezésem,de ha nem eszem főtt ételt, akkor azt gyümölccsel pótolom. Rengeteg gyümölcsöt eszem. A válaszokat előre is köszönöm!


2010. szept. 4. 13:31
 1/3 anonim válasza:

A látás és hallás elvesztése hasmenés után dehidratációra utal, szóval elveszett a víz a szervezetedből. Ezt sürgősen pótold teával, vízzel.

A gyomorfájásod valószinüleg valami virustól lehet, emiatt volt hányingered és hasmenésed is szerintem. Ha mára jobban lettél nem feltétlenül szükséges orvoshoz fordulj, de ha megismétlődik a dolog akkor mindenképpen. A hasfogót szedd továbbra is ha hasmenésed van, és mint mondtam igyál sok folyadékot.

A hirtelen sok fogyás is lehet káros hatással a szervezetedre, legyengül és fogékonyabb a virusokra. Gondolkozz el azon is hogy szedjél vissza 2-3 kilót. Lehett jó hatással lenne.

2010. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem menj el egy laborra, mert abból látszik, ha van valami epebajod. Ha minden ok, akkor gyomorideg is lehet akár. Ha pár napon belül elmúlik, akkor vírus.
2010. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Laborra megyek, de csak 22.-ére kaptam időpontot, a gyomor fájásom megmaradt. Ég a gyomrom egyfeszt! Rengeteg folyadékot iszon! Aznap éjjel is, közvetlenül a hasmenésem után is ittam. Eléggé aggaszt ez az egész. Mégegyszer köszönöm!
2010. szept. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!