Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eves zavarom van hogy terjek...

Eves zavarom van hogy terjek vissza a normal etkezesbe hogy ne hizzak vissza?

Figyelt kérdés
Eves zavarral kuzdok mar 4 honapja nem ettem csak neha sikerult magamba eroszakolni az etelt. Leginkabb azert nem tudok ujra enni mert felek hogy meghizok. Valaki tudja hogy terjek vissza ugy hogy ha hizok is akkor is csak egy keveset?

2021. nov. 13. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Kérj segítséget mert egyedül nagyon nehéz és sokkal nagyobb az esélye hohy visszaesel.Én is jártam a cipődben.Remélem sikerül.
2021. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
és ha meghízol mi lesz?
2021. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 fél attól hogy meghizik mert ez egy betegség.
2021. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
pár kiló pluszsúllyal nyugodtan élhet teljes életet, anorexiásan és rettegve viszont nem.
2021. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hány kiló vagy. A normál súly kategória alsó határát el kéne érni az egészséghez. Lassan, fokozatosan emeld a kalória bevitelt, egészséges kaját egyél, többször keveset egy nap. Mozogj is mellette, hogy izom is menjen fel, ne csak zsír.

Egyébként ha kicsit többet hízol, mint kéne, és onnan fogsz vissza 1-2 kilót, azt utána könnyebb elfogadni, mint ha csak hízol és valahol megállsz. Mindig az előző súlyhoz viszonyítunk elsősorban.

Ha nagyon nem tudod elfogadni a normál súlyt, akkor szakember segítségét kéne kérni.

2021. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek<3
2021. nov. 13. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb kérj segítséget!! Írhatsz nekem is nyugodtan ha beszélni akarsz valamiről. Egyébként egy egészséges, tápláló étrendel+mozgással fennt tudod tartani az EGÉSZSÉGES!! testsúlyod.
2021. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!