Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen esetben? Mi...

Mit tegyek ilyen esetben? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja fájdalmat érzek a csípőízületemben,térdemben,combomban,lábfejem járáskor kifelé áll.Sántítok,mindez egyik napról a másikra kezdődött.Dokinál voltam,de ő semmit sem mondott,meg se vizsgált rendesen,röntgenre se küldött el,azóta az egyik lábam rövidebb,mint a másik,már üléskor is előjöttek a panaszok.
2010. szept. 4. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
19/l
2010. szept. 4. 13:18
 2/8 Ájhevnó ***** válasza:
Ortopédushoz nem ártana akkor elmenni. Lehet rossz tartás, izomhúzódás eredménye. Ő okosabbat fog tudni mondani.
2010. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ortopédusnál voltam,de meg sem vizsgált rendesen
2010. szept. 4. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Az En velemenyem az, hogy egy termeszetgyogyasztol kellene ezt megkerdezned, ott ahol laksz van ilyen?

A masik, hogy tudnal errol a fajdalomrol irni, hogy hogyan is kezdodott, es honnan erzed, hogy jon?

Ugyanis ez valoszinuleg a gerinctol sugarzik lefele, es lehet, hogy idegeredetu a dolog.

Amikor megjelent ez a fajdalom, akkor mit csinaltal elotte, ezen gondolkozz el, hogyan jelent meg?


A csaladod hasznalja a gyogynovenyeket, esetleg olyan helyen laktok, ahol ezt betudjatok szerezni?


De 1 rongenfelvetelt feltetlen kellene csinaltatni, ezt nem szabad annyiba hagyni, ugyanis tobb oka is lehet ennek a fajdalomnak!

2010. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
természetgyógyász közelben nincs,az egész úgy kezdődött,hogy reggel alig tudtam lábra állni,de előtte semmi gond nem volt,előjelek nélkül,nem csináltam olyat,ami ezt okozhatná,a csípőízületemtől megy lefelé a fájdalom
2010. szept. 4. 13:32
 6/8 A kérdező kommentje:
röntgenre el kell mennem,de csak szeptember végére kaptam időpontot
2010. szept. 4. 13:33
 7/8 anonim ***** válasza:

13:29-es:

A természetgyógyász ezzel nem tud mit kezdeni.


Kérdezőnek:

másik ortopéd sebészt kell keresni. Sajnos az orvosok között is van hanyag.


végzős orvostanhallgató

2010. szept. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre egy JÓ gyógymasszőrhöz mennék.
2010. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!