Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koronavírusos lennék? Hányás...

Koronavírusos lennék? Hányás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hányok és megy a hasam is nagyon. Mindent kihányok, legyen az akár csak egy sima ropi is. Ha beveszek egy sima fájdalomcsillapitot is, azt is kihányom. Nagyon éhes és szomjas vagyok.
2021. nov. 12. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
ez nem covid, hanem hányás hasmenés vírus
2021. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha hánysz és hasmenésed van, az valószínűleg hányós-hasmenős vírus, nem koronavírus... Nekem meg magas a vérnyomásom, , tuti nem korona? Sőt még a vállam is fáj.
2021. nov. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy koronás vagy. Jelen van most egy vírus, ami hányással, hasmenéssel jár.

Most ne egyél! Próbálj inni, de csak 1-1 kortyot egyszerre. Ezt ismételgesd sűrűn.

2021. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hányás ellen Daedalon végbélkúp. Jobbulást.
2021. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljon valaki, hívd fel az ügyeletet.

A hasmenést leszámítva, vakbélgyulladás is lehet.

Szóval, lehet semmi, de lehet nagy baj is.

De mindenképpen tudnia kell róla egy orvosnak, mert akár ki is száradhatsz ha így megy tovább.

2021. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Pont 1honapja kaptam el ezt a hanyos-hasmenos virust, gyogyszertarba a ferjemet kuldtem el, persze rogton ravagtak, hogy ez biztos terhesseg vagy korona 🤣 Mintha mas nem letezne.

4 napig tartott, az elso 24 ora volt kegyetlen, egy korty vizet nem tudtam meginni, minden jott vissza rogton, de aztan naprol-napra jobb lett.

Enni viszont csak a harmadik nap tudtam eloszor, de ez nem is lenyeg annyira, a fontos az, hogy igyal, amikor mar tudsz.

Jobb lesz, nyugi :)

2021. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!