Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fázik ennyire a lábam? :O

Miért fázik ennyire a lábam? :O

Figyelt kérdés

Tudom, azért, mert nincs meleg. :D


Igazából az a helyzet, hogy nagyon meleg van a szobámban (vagyis olyan átlagos), pólóban és hosszú gatyában fekszem, van rajtam zokni, de már annyira fázik, hogy szinte fáj!

Nagyon fázik, vettem fel még rá pluszba egy másikat is, de semmi változás. Ja, és néha zsibbad is...

Tipp?

Előre köszönöm.

20/L


2010. szept. 3. 22:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
nekem is fázik , ugyanilyen problémám van , összedugjuk a lábunkat? akkor nem fog fázni elméletben:D
2010. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rossz a vérkeringésed. Én csak 40 fokban nem vagyok zokniban...
2010. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Össze :D

de nagyon durván.. és főleg a jobb lábam, de a bal is, csak az nem zsibbad. :O nem tom mi ez, de így télen végem:D

2010. szept. 3. 22:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Valóban, vérkeringéssel vannak gondok, lehet boltban kapni jóféle lábmelegítőt (lábtyűt, hívd, ahogy tetszik), talán használ valamit.
2010. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem a kezem ilyen föleg hogyha csak az egeret fogom akkor szinte jéghidegre lehül :D
2010. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi! hát lehet az lesz, mert mondom, már szinte fáj :S
2010. szept. 3. 22:26
 7/14 anonim válasza:
gyere ide, akkor dugjuk össze :D , mondom nem fog fázni , és télen sem mert akkor is összedugjuk majd . 1 héten akár többször is ha akarod :D. Majd megadom a számom és ha fázik a lábad , akkor felhívsz és átmegyek és kész :D
2010. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azon kivül hogy hordj lábmelegitőt, orvoshoz is kéne fordulnod. Rossz a vérkeringésed, de érszükület is okozhat ilyen tüneteket. Igaz, hogy ehhez még fiatal vagy, de ha zsibbad is, ne hanyagold el.
2010. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Vegyél fel még 3 pár zoknit amúgy az biztos segít vagy menj és áztasd be meleg vízbe :D
2010. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D


hát majd akkor összedugjuk XD de az enyém nagyon hideg, nem járnál jól vele XD


amúgy sportolok is nagyon régóta, az nem jelent semmit? nem amiatt?

2010. szept. 3. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!