Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan keruljem el ezt?

Hogyan keruljem el ezt?

Figyelt kérdés

Az az igazsag,hogy amiota vakacio van... mindent bekepzelek! Tehat, mondjuk megjelenik egy potty vagy valami a boromon...es maris, valyon mitol van ez? Es ez csak egy pelda volt. Sok olyan dolog van amiben tudom,hogy -DE IGENIS NINCS SEMMI... de utana eszembe jut,"es ha megis". Pedig tudom jol,hogy nem. Abban is biztos vagyok,hogy nem vagyok hipochonder.. ez az egesz kb a vakacio kozepe ota van, amikor kicsi voltam, olyanokat kerdeztem a felnottektol,amikor mondjuk nathas voltam,hogy: "Ugy-e nem fogok meghalni?". Azota a dolgok sokat valtoztak,hisz nincsenek ilyen gondolataim, altalaban nagyon hatarozott vagyok, es ilyesmiben is probalok az lenni, de mindig ott van az a: "es hogyha megis". Hogy gyozzem meg magam az igazsagrol?

Talan picit ossze-vissza fogalmaztam meg a kerdest, ne haragudjatok...

:)


2010. szept. 3. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony kezdődő hypochondria! - ha visszaolvasod amit írtrál, egyértelmű! Nagyon súlyos fokig elmehet ez, mielőbb kérj segítséget, vagy próbálkozz az "önmegsegítséggel" , ha még lehetséges, tudatosan tereld el az ilyesmikről a gondolataidat.
2010. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

En nem vagyok hipochonder!

Ez csak olyankor van, amikor mondjuk egyedul vagyok itthon, es nincs tarsasagom. Amikor van elfoglaltsagom eszembe sem jut ilyesmi. Szerintem az a baj,hogy mostanaban nem igazan csinalok sok mindent. Azt hiszem,hogy megis van a valasz a kerdesemre. :)

koszonom a valaszt! :)

2010. szept. 3. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Unalmadban kezdesz hipochonderkedni. Próbáld meg lefoglalni magad valami mással! Most lesz időd gondolkodni.
2010. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!