Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pilonidalis cisztám van. Mit...

Pilonidalis cisztám van. Mit tehetnék? Tapasztalatból a jegelés vált be de fórumokon azt olvastam hogy melegvizes törölközőt rakjak az érintett területre.

Figyelt kérdés

Májusban éreztem először fájdalmat ülés közben, elmentem orvoshoz és ott megállapították hogy pilonidalis cisztám van. Műtétet javasoltak mivel nem volt akkor se begyulladva így ki lehet egyből szedni. Műtét előtti konzultáción kiderült, hogy nem műtenek kiskorúakat. Örültem ennek mivel a fájdalom közben elmúlt. Jegeltem 1 hétig ez miatt múlhatott el? Azóta egyszer már "kijött" aztán elmúlt és most ismét érzem ülés közben. Továbbra sincs begyulladva.

Persze ha akartam volna kereshettünk volna másik kórházat hogy kiszedjék de mivel nem fájt már ezért hagytuk meg nem is akartam hogy műtsenek.



2021. okt. 19. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!