Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos egyetem...

Nappali tagozatos egyetem mellett főállású munkám van. Hetente egyszer legalább teljesen kiborulok,mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az egyetemi órák miatt(heti 3,mindegyik másik napon) sokszor 7 után érek haza a munkából amikor már nincs energiám semmire. Se tanulni, se mozogni semmi. Az egyetemen a hiányzásaim miatt azt hiszik szerintem, hogy teljesen lusta vagyok, pedig közben csak a megbeszélések miatt vagy munka miatti utazás esetén nem tudok részt venni az órákon. A munkahelyről elengednek, de ha igazán munka van akkor örülnének ha nem mennék el 2 órákra suliba. Mentálisan ez, hogy mindenhol én vagyok a rossz kikészít. Levelezőre nem tudok menni, mert változott a tanterv és újra kellene csinálnom egy csomó tantárgyat. A tanárokkal nem is merek beszélni, mert egyáltalán nem megértőek.

Csinálta ezt így valaki itt? Hogy bírtad?

Mérnöki szakról van szó, irodai munka mellett. (nem fizikailag fáraszt le)



2021. okt. 18. 23:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
oh értem...sajnos az én szakomból nem indul sehol levelező. Nappalin is alig vagyunk. Valószínűleg ott fogom hagyni és megpróbálok valami mást tanulni, ami kevésbé érdekel de levelező. Vagy mivel nyelvszakon vagyok, így még mindig van esélyem felsőfokú nyelvvizsgát csinálni.
2022. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!