Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le lehet szokni a Labello-ról?

Le lehet szokni a Labello-ról?

Figyelt kérdés
Sajnos pár éve télen elkezdtem használni és úgy hozzászoktam, hogy egész évben nem tudom letenni. ha pár órát nem kenem be a szám, már olyan száraz, hogy direkt fáj. Találtam egy másik fajtát, ami feleannyiba kerül, mint az igazi Labello, ezzel kicsit hosszabb ideig is kibírom (de csak, ha nem eszek vagy iszok közben). Viszont nem akarom ezt sem egész évben használni. Mit csináljak?
2010. szept. 2. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy esténként egy fogkefével átmasszírozod az ajkaidat ( úgy, hogy előtte bevizezed) - ez eltávolítja az elhalt hámsejteket, serkeni a keringést, és puhává teszi az ajkakat! - azt nem tudom, hogy el tudod-e így hagyni a labellót, de egy próbát megér!
2010. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, amit az első válaszóló ír, az jó! meg a mézpakolás, rakj jófajta mézet az ajkaidra!
2010. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én pont így voltam vele! Aztán az összes kozmetikumot, amit használtam, lecseréltem DM saját márkás Alverde natúrkozmetikumra, ezekben nincs annyi szemét, mint a hagyományosban. Nekik egy fajta ilyenjük van. Azt használtam egy ideig, aztán azt vettem észre, hogy már egyre ritkábban, alig használom. Nem érteztem szükségét. Most már csak akkor kenem vele, amikor tényleg szükséges, és nem vált ki "függőséget".
2010. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nahát, méz... Van is otthon, anyukám folyton azt eszi, csak én nem merem, mert fáj tőle a fogam. Ki fogom próbálni meg a fogkefét is, köszönöm szépen! :)
2010. szept. 2. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is Labello függő voltam. Először nagyon rossz volt, mert borzasztóan fájt a szám, amíg lejött a száraz, cserepes rész róla. Segít még, ha zuhanyzásnál ledörgölöd az elhalt részt róla. A méz tényleg hatásos rá, ha otthon vagy, vagy este tegyél rá, és el fogja mulasztani.
2010. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ehh, lehetetlen abbahagyni esetemben... :D Egy ideig jó a méz, de nem tart sokáig az sem. :( (és menj el fogorvoshoz, mert ha fáj az édestől, akkor bizony megsérült a zománc, ne várd meg, míg rosszabb lesz)
2010. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hú, remélem azért nekem sikerül leszoknom. :S


Tudom, hogy rossz a fogam, szinte nincs is olyan, ami ne lenne betömve, csak olyan lehetetlen időpontban rendel a doki, hogy sose érek oda. De most már muszáj lesz. :)

2010. szept. 3. 23:48
 8/8 anonim ***** válasza:
már nem egy bőrgyógyásztól hallottam, hogy a labellokat direkt úgy termelik, hogy gyakran kelljen használnod, szárítja a bőrt elég rendesen, én is kipróbáltam két másik márkát (gyógyszer céges) és nagyon imádom azokat finom az illatuk is, és sose fáj tőle az ajkam
2010. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!