Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel magasabb vagyok, mint...

Reggel magasabb vagyok, mint este. Miért?

Figyelt kérdés
Amikor felkeltem, észrevettem, hogy fejjel elérem a csillárom, de aznap este nem.
2010. szept. 1. 20:42
 1/7 anonim válasza:
Mert amíg alszol teljesen kinyúlsz, estére pedig összemegy a tested.
2010. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a porcok összenyomódnak napközben, kipéselődik belőlük a folyadék, így alacsonyabb leszel. reggelre úgymond visszaszívják, tápanyagdúsan, így magasabb vagy.
2010. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
állítólag (és ezt a tv-ben láttam valami aktívban vagy ilyesmi) estére a gerinccsigolyák közül kimegy a levegő vagy valami ilyesmi de ezt csak alapos méréssel lehet bizonyítani nem igazán szembetűnő. hogy hogy kerül oda levegő vagy egyéb gáz vagy valami amitől magasabb leszel azt én sem tudom,de elvileg ha ropogtatod az ujjaid akkor sem az ízület roppan hanem a levegő távozik és azért ad ki ilyen hangot
2010. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20.48-as vok az előttem válaszolónak lehet igaza inkább az mint a levegő :)
2010. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A porckorongokból kipréselődik egy kevés folyadék a nap folyamán illetve a gerinc fiziológiai kettős S-görbülete estére jelentősebb lesz, és enyhén a sípcsont is görbül napközben.

Dr. Dav

2010. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, így már értem.


am nem sokkal csak 2cm kb

2010. szept. 1. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Estére elfárad a szervezeted is a terheléstől.
2010. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!