Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az a papírzsebkendő,...

Melyik az a papírzsebkendő, ami nem száll szét, ha beletrombitálnak?

Figyelt kérdés
A Zewa az üzembiztos, de van más ilyen is?
2021. okt. 1. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ruhazsebkendő... :-D
2021. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a TESCO-s jött be, az ára ne tévesszen meg, azért olcsó, mert idehaza gyártatják.
2021. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lidl 10x10 csomag 4 rétegű, a Zewa-nál is sookal jobb, és nem is drágább
2021. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tesco-st régebben használtam, nem volt igazán jó, bár annyira rossz se. Nem tudom, más gyártja-e azóta esetleg.

A Lidl-esből ugyanez van most 3 rétegűben, na az mindennek az alja. Majd legközelebb veszek 4 rétegűt, kipróbálni.

A Zewa amúgy valóban mosógépálló, előfordult, hogy benne felejtettem a nadrágban, és még attól se ázott szét. El se merem képzelni, milyen adalékok vannak benne. :)

Csak azért keresek alternatívákat, hogy ha épp elfogy, ne kelljen külön pzs-ért másik boltba autózni. A Lidl-be majdnem minden héten megyek.

2021. okt. 2. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3 retegű 100-as tenyleg gagyi a lidlben.

Sajna ezt a 4 rétegűt csak kis csomagban árulják, de még így is olcsóbb mint a 100-as zewa (korábban az volt az etalon nekem).

2021. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy már wc papírbol is átálltam a lidl-re, az is 4 rétegű, és jobb, mint a zewa deluxe
2021. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a wc-papírjuk az szörnyű, olyan, mint kartonpapírral sgget törölni. Én a vékony, de erőseket szeretem, mint pl. a Penny 2 rétegű.
2021. okt. 3. 06:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!