Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy a modellek...

Azt olvastam, hogy a modellek úgy tartják meg a súlyukat, és úgy fogynak le, hogy papírzsebkendőt esznek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fogyni és sprotlok rendszeresen és emellett odafigyelek az evésre is és már csak 3 kg-ot szeretnék leadni. Ha én is ezt tenném lenne valami problémám? Mik lehetnek a következményei?

2013. aug. 25. 17:31
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
100%
Én vattáról hallottam... Irtó nagy hülyeség, bélelzáródást okozhat, aztán mehetsz a kórházba. Inkább legyél türelmes, odafigyeléssel 2-3 hét alatt lemegy az a 3 kiló.
2013. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezt tényleg mellőzöm!
2013. aug. 27. 13:14
 3/3 anonim válasza:
úristen, már az ötlet is fájdalmas! ha azt akarod hogy úgy fájjon a hasad hogy mehalnál inkább, akkor ez jó erre, plusz elrontod egy életre az emésztésed. ha meg valami nem hízlaló cuccot akarsz, akkor egyél zabot, zabkorpát, yoghurtot simát, zsírszegény felvágottakat, húsokat, halat inkább, ne cukrozd az ételeid, és nézz körül olyan gyógyteáknál, amik segítik az anyagcserét. azt ne csináld hogy szarságokat eszel, inkább normális kajából kevesebbet. ha nem ételt eszel, attól csak betegség miatt fogysz le és egy életre megmarad a betegség, jól vigyázz.
2013. dec. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!