Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy esetleges múltbèli...

Ha egy esetleges múltbèli mèrgezès okozza a betegsègem azt kitudták volna /kitudnák mutatni vizsgálatokkal?

Figyelt kérdés

Van egy elèggè összetett betegsègem ami kb 12 ève jött előès amiről aztmondják az orvosok hogy a világon nem tudnak más ilyet mint èn, akinek ez lenne a baja, minden vizsgálati eredmènyem negatív de tünetek vannak. Vègtagficamok, izomlazaság, ásványi anyagok ès vitaminok nem, vagy csak nagy nehezen maradnak meg bennem, ès a memóriám is szószerint nulla. Fájdalmat van hogy abszolut nem èrzek, pl forró ètelek vagy edènyek ès ha nagyon meleg vízzel fürdök összeolvadnak a szőrszálaim.


A rokonságom viszont úgymond nagyon jóakaró egy társaság. Lehetsèges-e hogy mikor sokève (15-20) mèg jóban voltunk, összejártunk megmèrgeztek? Ha legközelebb mennem kell ezügyben orvoshoz èrdemes lenne megemlíteni?


2021. szept. 28. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem mérgeztek meg!


Én nem vagyok orvos, de azt tudom, hogy van itt Magyarországon egy ritka betegségekkel foglalkozó orvos gárda, őket érdemes lenne megkeresni, ha jól tudom a Semmelweisen van ez az intézet. Ott tudnak csinálni genetikai vizsgálatot, géntérképet, meg nagyobb rálátásuk van ezekre a ritka betegségekre, mint egy mezei szakorvosnak.

Kérj időpontot és menj el oda.

2021. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam. Pesten a ritkabetegsègek intèzetèben vagy hogyan hívják. De nem találtak semmit. Több vizsgálatom is volt de minden negatív. Volt egy amire emlèkszem, terhelès hatására nèztèk ( szobabiciklit kellett tekernem ès vèrt vettek ) de annak az eredmènye is a másik irányba mozdult el, nem arra amerre alapesetben kellett volna. Ott azt mondták hogy nem tudnak már mit tenni, csak gyógyszert írtak a kimerültsègre ami ezzel a betegsèggel jár. De úgy nèz ki most megint vissza kell menni mert rosszabodik megint.
2021. szept. 28. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyabb múltbéli mérgezésre utalhatnak a májműködésst mutató paraméterek romlása.

Valószínűsíthető esetleg az analgézia (a fájdalomérzékelés veleszületett hiánya ( [link]

2021. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!