Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem lehet? 15L

Aranyerem lehet? 15L

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Félek, hogy aranyerem van, és ezzel a gyanúval persze nem szivesen megyek orvoshoz, a szüleim meg olyanok, hogy "kit érdekel, majd csak meggyógyulsz". Szóval jó lenne, ha tudnátok segíteni. Ha tényleg aranyerem lehet, akkor persze megyek orvoshoz.


Szóval ritkán (hetente 2x-3x) megyek nagyvécére. Olyankor is elég kellemetlen érzés, és fáj az ánuszom, mert elég nagy darabok jönnek ki. Uhh, nem is tudom, hogy fogalmazzak, mindenképp ciki... :D És mikor megtörlöm, véres szokott lenni a wc-papír. Viszont egyébként nem szokott fájni, csak vécézés közben.


Szerintetek aranyerem lehet? Vagy csak simán "felszakad" a bőröm, és azért vérzik?


2010. aug. 30. 19:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nincs mit, remélem Neked is fog segíteni.


A zacskón fel van tüntetve, hogy fogyaszthatod, több lehetőséget is leírnak rajta. De célszerű 2-3 kiskanálnyi búzakorpát joghurtba keverve fogyasztani. Gyógyszertárban tuti, hogy fogsz kapni. Magában nem tudod fogyasztani mert nagyon száraz, olyan mint a fűrészpor :)

Amúgy nálunk a tescoba van egy ilyen "biobolt" féleség ott is lehet kapni. Talán a dmben vagy a rossmannban is kapsz, de ebben nem vagyok biztos, úgyhogy nem mondom tutira!

2010. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi megint! :)
2010. aug. 30. 20:26
 13/20 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, örülök, hogy "segíthettem" :)
2010. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Természetesen meglehet oldani másfajta étkezéssel, hogy gyakrabban, és puhábbat. Viszont a meglevő sebet nem szabad elhanyagolni. Bemész a patikába, és kérsz reparon kenőcsöt. Mondhatod, hogy szomszéd néni kért meg...

Vagy az ujjaddal, vagy a hozzájáró kenőcső -vel jó egycenti mélyen bekened. Használhatod rendszeresen is. Ártani nem árt.

2010. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
búzakorpa kapható a Rossmannban is, nagyobb áruházban pedig a diétás cuccoknál.
2010. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én is voltam ma a Rossmannban és megnéztem lehet kapni, úgyhogy mostmár tutira mondom, hogy fogsz kapni ott is :)
2010. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Amúgy megnéztem, és tényleg van egy kis dudor ott. Jövőhéten veszek kenőcsöt. :)
2010. szept. 3. 18:28
 18/20 anonim ***** válasza:
na hatott a kenőcs?:)
2011. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia, szintén egy 15 éves lány vagyok, nekem is aranyerem van, még nem mentem orvoshoz,mert kicsit cikinek tartom, kenőcsöt veszek rá és avval kenegetem, van egy kis dudor ott lent és amikor ürítek akkor fáj :(
2011. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen, hatott a kenőcs. Már a múlté. :D Köszönöm szépen a segítséget, az utolsónak pedig csak ajánlani tudom. :)
2011. júl. 20. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!