Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak fogyok, és fogyok. Lehet...

Csak fogyok, és fogyok. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Nincs semmi gond az egészségi állapotommal. (orvos is mondta, csak annyi, hogy kórosan sovány vagyok) 10 kilót fogytam 1 év alatt, életmódváltással. Az elmúlt 5 hónapban annyira megörültem a fogyásnak, hogy koplalni kezdtem, mellette pedig mozogni. 2 héten át ettem rendesen, nem mozogtam, csupa szénhidrát, meg zsíros kaja - és lement 1 kiló!!! Félek, hogy lesz valami bajom. 45 kg-ra akartam lefogyni. Most 46,5 vagyok. Miért mennek le a kilók folyamatosan, úgy, hogy eszek mindent?


16L


2010. aug. 29. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre csak 1 válasz van: Vegyél egy KUTYÁT!
2010. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Biztos nem vagy liszt érzékeny?Egyik barátomnak nagyon sokáig nem derült ki(17 volt kb), durván lefogyott akkor.
2010. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pl. lehet, hogy cukorbeteg lettél.


menj el sürgősen egy orvosi kivizsgálásra, ez nem normális!

2010. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy túlműködik a pajzsmirigyed, azzal is leszaladnak a kilók, hiába tömöd magad.
2010. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi volt az az életmód váltás? Hadd tudjuk már meg?

Köszike

2010. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy vega lettem, és nem ettem semmi édességet. Gyümölcsök, zöldségek, szója, etc. Mikor lefogytam 48 kg-ra, akkor elkezdtem rendesen enni, mindent, amit nagyanyám/anyám főzött, tésztát, péksütit, mindent, és még lement 2 kg...És nem tudom, hogy, amikor mindennap megettem/megeszek legalább 3 szelet csokit is.
2010. aug. 29. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet valami bajom?

Ha még nincsen, ilymódon biztos lesz. Először: a szervezet nem működik kacsolóra ha kikapcsolom nulla, ha bekapcsolom megindul. El kell telni bizonyos időnek, hogy kiderüljön hogy áll a dolog. Másodszor: táplálkozz racionálisan és ne hajkurássz dekákat a testsúlyod miatt ilyen módon. Kérj tanácsot ilyen téren jártas szakértőtől.

2010. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

flexikonnak igaza van.

Ne foglalkozz dekákkal, meg fogyással, csak mert ez a divat. Aki nem fogyózik, az nem is NŐ! Szerintem van az életben ezer más fontos dolog is. Nem fogyózni kell meg kínlódni, hanem nem kell meghízni. Ez olyan nehéz? Egyszer már tényleg leírhatná valaki, hogy miért hízlalja fel magát egy bizonyos mértékig, aztán megijed magától, és elkezd fogyózni? Nem egyszerűbb nagyjából szinten tartani?

2010. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!