Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fűtől (marihuana) lehet fogyni?

A fűtől (marihuana) lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól lehet fogyni, ha nem eszel sokat és sportolsz.
2010. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
=O hát nem hiszem.
2010. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Attól sokkal inkáb hízni lehet, mert elég jó kis étvágyat csinál, ezért is írják fel étvágytalan betegeknek az usa egyes államaiban.
2010. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Igen, hizni lehet tőle :D Mert iszonyú étvágyat csinál! XD

Fogyni szeretnél, ne szokj rá a drogokra, nem lesz jobb tőle, csak rosszabb!! Oo

2010. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a fűtől nem fogyhatsz csak hízni lehet...

van amitől lehet fogyni de attól meghalsz nagyon hamar...nem éri meg soványan meghalni.

2011. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
A fűtől lehet fogyni (tapasztalat). A lényeg, hogy ne egyél többet, mint amikor nem szívsz (győzd le az éhséget). Ugyan is éhséget többek között azért is okoz, mert sokmindent ki von a szervezetből (vízhajtó hatású, ráadásul az emésztést is gyorsítja).
2011. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom szerint gyorsítja az anyagcserét, és jól ellazulsz, harmóniába kerül a tested-lelked...


Amúgy én sportolok, diétázom is, de3x gyorsabban fogyok, mintha nem szívnék. (heti 1x, 0,2 gramm)

2011. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet. én pl amióta szívok nagyon sovány vagyok. előtte meg mondhatni duci voltam... az tényleg igaz,hogy étvágyat csinál,de attól függ mikor szívod. Pl én ha éhgyomorra szívom akkor egész nap nincs étvágyam,viszont,ha már ettem valamit és utána szívok,akkor jön a munchies ezerrel és csak zabálnék :)
2014. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!