Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Basedów kór, pajzsmirigy...

Basedów kór, pajzsmirigy túlműködés hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 évvel ezelőtt diagnosztizálták nálam a Basedów kórt, pajzsmirigy túlműködést, 2 évig szedtem rá a Metothyrint, majd 2 év után azt mondták abba hagyhatom a gyógyszert. 3 hónapja viszont újra előjött, a jobb szemem kissé kidülledt, a pulzusom az egekben! Vissza adták a gyógyszerem, radiojód vizsgálaton is voltam, szeptemberben kell vissza mennem dokihoz és a laborba. Kb, 2 hete Iszonyú izomgyengeség, tompa fajdalom, és hatalmas fáradtság van rajtam. A munkámban is akadályoz már. 4 napja vettem észre hogy enyhe hőemelkedésem van, 37,4-37,7. Hívtam ma a dokimat, azt mondta hogy ez nem lehet a pajzsmirigytől. Valahogy nem nyugodtam meg...olyan fárdtnak érzem magam hogy egész nap az ágyban tudnék lenni. Valakinek hasonló? Köszönöm, szép estét!

2021. aug. 9. 20:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!