Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom beazonosítani. Mi...

Nem tudom beazonosítani. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hete észlelem magamon azt hogy 1 helyen kicsit (tényleg kicsit) elkezd fájni a fejem (ott azon az 1 ponton9 majd néhány másodperc múlva elmúlik, majd ismét felbukkan csak máshol a fejemen (az arcomat kivéve).

Ez szerintetek mi lehet? 19 éves vagyok, lehetséges hogy agydaganatom van vagy ez eléggé túlzás? Vagy ez a melegtől van vagy pedig azért mert meghúztam a nyakam és fájnak emiatt a nyakamban lévő erek?:/

Remélem nem agydaganat, de lehet hogy csak túldramatizálom.


(Orevoshoz emiatt nem megyek el, h*lyének nézne tisztára)


2010. aug. 28. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettemhozzáírni hogy lehetséges hogy enyhe pánikbetegségem van, viszont a pánikroham lehet olyan hogy a fejben jelentkezik?(lásd. felűl írtakat) Ezt onnan gondolom hogy általában ha le vagyok nagyonm foglalva nem jön elő, ha kicsit is gondolok rá és elkondolkodok hogy vajon mi lesz egyből jön, de lehet hogy ennek semmi köze hozzá.:S
2010. aug. 28. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami bogár mászik a fejeden. Itt-ott megáll, és megcsíp. Az agydaganat nem mászkál. Az folyamatosan nyom. A nyak meghúzása, vagy az elfekvése inkább a vállba sugároz ki, és ettől az erek nem fájnak. Ezek a tünetek engem leginkább lúdtalpra emlékeztetnek. Vagy másra.
2010. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan a stressztől.
2010. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látod, látod. Most hogy utánnaírtál, változott a leányzó fekvése. Még csak nem is kezdődő pánikbetegség, mint említed. Az kifejezetten tarkótáji fájdalommal kezdődik, és addig tart, amíg a roham el nem mulik. ( 20-30 perc).

Szal ne találgass betegséget magadban. Ha az lesz, ugyis megismered. Foglald el magadat, hívd fel a fiudat. Legyen neki is jó napja.

2010. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!