Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnerot tablettától volt itt...

Magnerot tablettától volt itt valakinek hasonló tünete? Szapora szíverés,belsö remegés émelygés,szédülés nehézlégzés és ha estefelé veszek be belöle nem bírok aludni..

Figyelt kérdés
Az orvos szerint magnézium hiányom lehet mivel fáradság kimerültség panasszaim vannak.

2021. júl. 27. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is szedem de nem tapasztaltam ilyet. Sőt , a magnézium inkább lassítja a szívet, izomlazitó, “nyugtató” hatású. Jó az idegrendszerre is, szóval passz, hogy neked mitől lehet ez.
2021. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gondot okoz a magnézium. Ideges, szorongó leszek tőle, és egyáltalán nem tudok aludni ha szedem.
2021. dec. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, h kire hogyan hat. Nekem magas pulzus ellen kell szednem. Ma kezdem.
2022. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, majd írd meg légyszi rád hogyan hatott 😊
2022. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendben. 13:00 körül tudom bevenni, 1 napon belül írok, hátha lesz valami, ha nem azt is.
2022. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bevettem kb 1 órája 1 szemet, a "mindjárt kiugrik a szívem a helyéről" érzés megszűnt. A pulzusom még nem ment lejjebb. De jobban vagyok. Aztán lehet, h csak beképzelem, de a lényeg, h jobb, mint volt. Remélem egy idő után a pulzusom is csökken. Remélem tudtam segíteni.
2022. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!