Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Revalidtól hányinger?

Revalidtól hányinger?

Figyelt kérdés
2 napja szedem a Revalidot, már amikor az első szemet vettem be éreztem, hogy olyan fura szaga van. Azóta egy csomószor rám jött a hányinger is, ma nagyon kellett sietnem reggel és nem volt időm enni. A Revalidot viszont bevettem, folyamatosan böfögtem fel azt a hülye "ízét". :S Járt valaki így?
2010. aug. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, énis ezt szedtem és kb ugyan ez volt h felböfögtem azt az ízt meg az illatát... de nekem nem volt hányingerem, mert sztem jo illata van:) te másabb vagy
2010. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én büdösnek érzem, valószínű ezért van tőle hányingerem :)

Köszönöm a választ.

2010. aug. 26. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sült fokhagyma íze és szaga van. Nagyon büdös, de én csak azután éreztem rajta, hogy megromlott, aztán kidobtam végül.. :D
2010. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem a főtt krumpli jutott eszembe róla... :D

Viszont még nem járt le :)

2010. aug. 26. 19:00
 5/5 anonim válasza:

durva:D:D:D:D haha...bocsi de muszáj votl ideírnom:D megromlooot:DDD


ja amúgy énis kiszedtem egy adagot...asszem 30darabosat....az van ráírva h 1 nap 3x kell bevenni..hát én mindíg elfelejtettem,így valamelyik nap csak 1et vettem be....de semmit sem segített ....ja és hányingerem meg csak akkor van tőle,ha előtte nem eszek..de ez asszem összes gyógyszerrrel így van...evés után kell bevenni:D

2011. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!