Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenés ellen milyen gyors...

Hasmenés ellen milyen gyors és hatásos orvosságot ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A banán is hasfogó, meg patikában lehet kapni széntablettát, ami sokat segít.
2010. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kétszer ettem banánt eddig hasmenésre,mind2x hányás-hasmenésem lett utána.Nekem nem jött be a banán.A széntablettát meg szintén kif.ostam,csak a szine zöld volt:-).
2010. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kérek bocsánatot, ha a második hozzászólónak nem jött be, de tényleg ez ami segít elég sok emberen.
2010. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11:19-es!Nem kell elnézést kérned,a véleményemet osztottam meg és egy szóval sem írtam hogy veled.Nem mindenkinél használ a banán,kimondottan ártani is lehet vele.Miért javasolnám neki?!Csak még egy példa,tavaly mikor hasmenésem volt étcsokit javasoltak.Másnap olyan rosszul voltam hogy a mentő vitt el,és a korházban is közölték NEM MINDEN HASMENÉSRE alkalmas az étcsoki!Tehát mivel nekem ahelyett hogy segített volna,többet ártott,nyilván nem fogom ajánlani.Persze mindenkinél más!De szerintem ezt is említettem már.
2010. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ne próbáld ki a banánt, meg a széntablettát se, mert lehet kedves kérdező, az Neked ártana!
2010. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jó erős csipkebogyótea. Határozottan hasfogó. Jobb és gyorsabb, mint a banán. Természetesen cukor nélkül.
2010. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem ha jól kifossa magát az ember az a legjobb!

De amúgy a normaflór is valamennyit segít!De pl ott a lopedium az jó gyógyszer!Meg ne zabálj össze mindenféle szarokat!

2010. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Főzőcsokoládé , cukornélküli tea .
2010. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!