Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szülők, ti beoltatjátok a...

Szülők, ti beoltatjátok a 12-15 év közötti gyereketeket? Ti be vagytok oltva? És miért döntöttetek úgy hogy beoltatjátok/nem oltatjátok be?

Figyelt kérdés
Én már tegnap regisztráltam a 14 éves fiamat de érdekel más szülők véleménye a témában.

2021. jún. 12. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Én semmit nem kérek ami kísérleti fázisban van. Jelenleg nincs olyan oltás ami ne sürgősségi ideiglenes engedéllyel rendelkezne mivel éppen a III. vagy IV. fázisban tartanak a kísérletek. A történelemben jócskán volt már példa végleges engedéllyel rendelkező gyógyszerek és oltások esetében is hatalmas tragédiákra, hogyan adatnék be akkor a saját drága gyermekemnek felelős szülőként kísérleti szereket amik ráadásul soha nem alkalmazott technológiára alapulnak???
2021. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Oltva vagyok én és a férjem is. 2 lányunk van, nem szívesen oltatnám be őket. Szerencse, hogy csak 10 és 6 évesek. Mire ők is sorra kerülnek, talán többet tudunk.
2021. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem valószínű. Amíg ebben az állapotban van a vírus, addig szinte biztos, hogy nem. 12-15 éves kor között milliomod szinten van a halálozási arány.
2021. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én fiam hamarosan betölti a 12-t akkor szeretnénk beoltatni MIVEL félünk hogyha tovább várunk még kitalálja a mostani rezsim hogy kínácka vakcíná is jó ennek a korosztálynak, inkább beadatjuk most azt amiről a legtöbb adat és pozitívum van napjainkban.
2021. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!