Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj már elég régóta a...

Miért fáj már elég régóta a kezem? Bőv. ->

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a bal kezem ha megmozdítom. Régebben ráestem és voltunk röntgenen is de nem találtak semmit. Vagyis picit meghúzódott. Befásliztam és kentem ilyen izomlazító szerűséggel. Ez volt kb. 2-3 éve. Azóta van mikor magától visszajön a fájás. De nem erőltetem vagy valami, csak fáj. Van mikor tényleg nem csinálok semmit és magától bele nyílal. Szerintetek? Menjek el dokihoz? Mert ha megint nem talál semmit akkor nem tudom. Ha behajlítom már akkor nagyon fáj. Amúgy egy picit befelé áll tehát nem úgy áll mint a jobb kezem(normálisan) hanem picit befelé. Bocsi ha hosszú lett de már tényleg nem tudom mitől ilyen.

16/L


2010. aug. 23. 21:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!