Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Urogin nevű tinktúráról...

Urogin nevű tinktúráról (húgyúti fertőzésekre) mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
szinte biztos, hogy hólyaghurutom, fertőzésem van. állandóan pisilni járok és csíp is már 2 hete visszatérően, 1 hete pedig folyamatosan. viszont nincs időm dokihoz menni meg nem is annyira akarok. a patikus ezt ajánlotta. gyógynövényekből van. ismeri valaki? neked segített?
2010. aug. 23. 15:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

huhh, nagy vita lett. nem fáj semmim és az elmúlt 2 hétben nem lett rosszabb, csak nem múlt el. ezért gondoltam, hogy ha lehet vény nélkülivel próbálkozok első körben. szerintem egy pár napot várok, de ha nem múlik el mindenképpen kérek antibiotikumot.

köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 23. 18:22
 12/17 anonim ***** válasza:

Megfordítom: mi a garancia, hogy NEM megy a vesédre?

ha neked megéri kockáztatni, ajánlom, tegyél egy sétát valamelyik dialízis állomáson. nem egy beteg úgy került oda, hogy a kifázott veséje megköszönte és leállt. nem egy vidám dolog. ha ezek az emberek nem kapnak legalább egy vesét 10-20 éven belül, annyi volt.

2010. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem gondoltam, hogy túl súlyos, nem volt se vér, se genny, csak gyakran járok pisilni és a végén csíp. de ha nem múlik el tényleg elmegyek orvoshoz.
2010. aug. 23. 18:44
 14/17 anonim ***** válasza:
Tényleg eüsként mondom, hogy menj el és ne várj vele. Ha meg is szűnnek a tünetek, nem biztos, hogy meggyógyul. És lappangani fog. Nem szabad csak a tünetekre rámenni. A tünetmentesség nem jelent gyógyulást.
2010. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nincs benne genny, te szabad szemmel nem tudod megállapítani. A vért is csak akkor,ha már makroszkópos.
2010. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nos, ittam 4 napig(3x10ml az adag, én 2x ittam csak) és teljesen elmúlt. nem is csíp, nem is ell gyakran járni, szóval nekem bevált.
2010. szept. 4. 09:35
 17/17 anonim válasza:
Urogin egy dologra jo, illuzio, hogyte megtettel mindent. Nekem nagyon enyhe felfazasom vokt. Kicsit gyakrabban mentem toalettre es csak a pisiles vegen ereztem egy kis szuro erzest. 2het alatt semmi valtozas nem tortent, pedig ettem az Urogin mellett a tozegafonyat, 1000mg C vitamint es rengeteg gyogyteat is. A dokit nem kerultem el. Mondtam neki ezt a ti nkturat, es csak nevetett, majd mondta, ettol a baj nem mulik el. A tozegafonya jo es a C vitamin, mert erositik a szervezetet, de nem tobb. Kidobtam egy csomo penzt a semmire. Uriogin 2.800.-, tozegafonya 1.600.-, C vitamin 380.- ... Persze az antibiotikum nem jo, de kellett megis. Utana meg jott a huvelygyulladas, mint mindig, azt kellett kezelni. Arra viszont tuti a Naturland Glycerinum boracatuma. 2nap alatt gyogyulast hoz, utana johet Belienda Effect. Nem szamolom mennyibe kerult ez a kis megfazas. Nem kiserletezem tobbet semmifele csodaszernek kikialtott valamivel, irany a doki, tetszik vagy sem.
2018. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!