Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton izzad a tenyerem, miért?

Folyton izzad a tenyerem, miért?

Figyelt kérdés
Szinte mindig izzad, nyáron egyenesen irritáló, de télen is mindig izzad, kesztyűt fel se veszek mert teljesen bele izzadok. Kézfogásnál is mindig elsőnek kezet kell törölnöm. Van mikor tűrhető pl este nem izzad, de pl légkondicionált teremben szinte folyik róla a víz. Máshol is izzadok ha meleg van persze, de a tenyerem ok nélkül.
2010. aug. 22. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem idegrendszeri méghozzá vegetativ probléma...,azt kéne megszüntetni,de egy kineziológus tudna ebben segiteni!
2010. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de mintha engem jellemeztél volna. Nekem is gyakran izzad a tenyerem, de szerencsére nem annyit mint Neked. A "kedvencem" az, amikor nyáron vezetek. Fél óra után már csurog le a kormányról az izzadtság, nem győzőm törölgetni (a kormányt és a kezemet). A kézfogás előtti kéztörlés számomra is kellemetlen, de sajnos nálam is elengedhetetlen. Én is kíváncsi vagyok a válaszokra. 26/F
2010. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

idegrendszeri (stressz, szoorngás, folytonos aggódás, félelem stb)

pajzsmirigy problémák, bőrproblémák

nekem is állandóan izzad a kezem, mondjuk nekem már annyira h megfogom a buszon a kapaszkodót és folyik le róla (emiatt kialakult egy tömegiszony na midnegy..)

solutio antisudorica sztem jelenhett vmi megoldást de nem véglegesen, tényleg ki kéne deríteni h mi áll a háttérben

2010. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!